סדנת אומן "השעה"
אסטרטגיות בניהול ריבים וסכסוכים

תודה על ההתעניינות.

כולנו מוצאים את עצמנו, מדי יום, צדדים לריבים וסכסוכים עם בן או בת הזוג, עם אחד מבני המשפחה – אחים, הורים, חמה כלה, במקום העבודה – עם עמיתים שלנו או הבוסים שלנו, עם שותפים עסקיים, בבניין עם שכנים ועוד. סכסוכים וריבים הפכו לחלק כל כך שגרתי מהיום-יום של כולנו, ולמרות שהם מעסיקים אותנו מעולם לא קיבלנו כלים להתמודדות עם אותם סכסוכים וריבים. מה אתם עושים? רבים? צועקים? שותקים? מתעלמים? כנראה שמוותרים ומתפשרים בעיקר. מה המחירים שאתם משלמים? הרגשיים (כעס, עצב, רוגז, תסכול), הכלכליים (זמן עבודה, איבוד רכוש, תשלום לייעוץ), הממשיים (איבוד חבר, נתק משפחתי, פיטורים, גירושים).

 

בסדנת אומן חווייתית, יקבלו המשתתפים ידע תוך התנסות פרקטית בניהול ריבים וסכסוכים מחיי היום יום שלהם, שבאמצעותם יוכלו המשתתפים ללמוד כיצד לנהל ריבים, כעסים ועימותים בצורה נכונה וטובה ביותר ולקבל בסופם את התוצאות שביקשו להשיג ולהפוך לבלתי מנוצחים בצורה החכמה והנכונה ביותר, יחזרו לשלוט במערכות היחסים שלהם וכך יהפכו להיות מאושרים יותר, יחסכו זמן יקר והרבה כסף והכל בלי לוותר ובלי להתפשר על מה שחשוב להם.

 

אני מאמין שאת מרבית הריבים, העימותים והסכסוכים בחיים אפשר להביא לפתרון בתוך שעה. כן שעה אחת נטו. חשיבה מוקדמת, הבנה של הסיטואציה והעם כלים מתאימים תוכלו להביא כמעט כל עימות, ריב או סכסוך, של החיים לפתרון או סיום.

לפרטים נוספים לחצו על כפתור הוואטסאפ או תשאירו פרטים

"השליטה בחיים שלכם, באושר שלכם, במערכות היחסים, בפיתוח האישי והמקצועי תלויה ביכולת שלכם לנצח ריבים וסכסוכים בלי לשלם את המחיר הרגשי והכספי הכרוכים בכך. לשם כך רקחתי עבורכם נוסחה ייחודית, המורכבת קצת ממהטמה גנדהי, קצת משפטי, קצת פסיכולוגיה, תורת המשחקים, יצירתיות, והרבה ניסיון, נוסחה שתהפוך גם אתכם לבלתי מנוצחים". יניב שוורצמן

 

על המנחה: יניב שוורצמן, מומחה בניהול סכסוכים (עו"ד, מגשר), מנחה כיום את תוכנית הסכסוכים ברדיו תל אביב 102FM, כיהן 7 שנים כיו"ר לשכת המגשרים בישראל, בעל תואר מוסמך (M.A) במדיניות ציבורית – יישוב וגישור מאוניברסיטת תל אביב, תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני בהצטיינות במשפטים (L.L.M) מהאוניברסיטה העברית בירושלים וכיום דוקטורנט (גישור ויישוב סכסוכים) באוניברסיטת בן גוריון בנגב.

וואטסאפ לבירורים: 058-4150071